Zirve

 


Türkiye’de düzenlenen ilk ve tek dijital sağlık zirvesi olma özelliğini taşıyan Digital Health Summit Turkey üçüncü senesini kutladı. Avea’nın ana sponsoru olduğu etkinlik, Türk ilaç ve sağlık sektörünü bir araya getirdi.

Bu yıl Park Bosphorus Hotel İstanbul’da 17-18 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilen DHS Turkey, 200’ün üzerinde katılımcıya ev sahipliği yaptı. Türk sağlık sektöründe dijitalin etkili ve yaygın kullanımını geliştirmeyi amaçlayan bu vizyoner zirvede; “Sağlığın Geliştirilmesinde Dijital Projeler”, “Sağlıklı Dijital Stratejinin Formülü”, “Dijital Sağlıkta Hukuksal Sınırlar”, “Büyük Verinin Etkili Kullanımı”, “Dijital Teknolojilerin Evrimi”, “Dijital Dünyada Kronik Hastalıklar”, “Uzaktan Çok Yönlü İzleme” birçok konu başlığından bazıları oldu.

Zirvedeki oturumlara ait notları https://dhs2014blog.wordpress.com/2014/11/05/ecenin-kaleminden-digital-health-summit-2014/ linkinden okuyabilirsiniz.
Zirve’nin 4.sü, 17-18 Aralık 2015 tarihlerinde yine aynı mekânda düzenlenecek. 2015’te geçtiğimiz yıllardan farklı olarak zirveyi takiben 19 Aralık 2015 Cumartesi günü konusunda bir dünya otoritesi olan David Doherty tarafından sertifikalı “Mobil Sağlık Kursu” yapılacak.
Zirve ve kursa katılım formları için tıklayınız.

 

Sunumlar - 2015

Sunumları www.dhsturkey.com/DHS_2015_SUNUMLAR.zip adresinden indirebilirsiniz.