DHS Turkey 2014

 

 

 

Katılımcı Görüşleri

 

“Bugüne kadar yapılan Digital Health ve benzeri toplantılar içinde en beğendiğim toplantı oldu. Bu tür toplantıların parçası olan “sponsor konuşmaları” programa gayet iyi entegre edilmiş ve akışın bir parçası oldular. Hem konuşmacıları hem de panelleri ilgiyle izledim.”
Bülent Becan, ATUVA

 

“Sektör ve alanında etkin kişilerin sunumlarını izlemek ve tanışma/sohbet ortamının yaratılması; ayrıca yine her geçen gün gelişmekte olan sağlık sektörünün çağın dinamikleriyle uyumlu olarak dijital ile birleştirilmesi fikri bir zirveyle son derece sürdürülebilir bir hal alıyor. Katılımın giderek artmasını dilerim.”
Pınar Çağan, BEGO Türkiye - Medya Şef

 

"Bu organizasyon için teşekkür ederim."
Çiğdem Karabaş, ARİS

 

Genel olarak iyi organize edilmiş, takdir edilecek bir zirve oldu. Sonuçlarının resmi otoriteler düzeyinde hayata geçirilmesinde yararlı olmasını dilerim.
Sevinç Ertan, Doktor Medikal

 

“Toplantının katkıları çok büyük sektör analiz imkanı sunuyor. Ve değişen sektör bakış açısına hakimiyet sağlıyor. Tüm firma temsilcilerin bir araya gelmesinin başarı göstergesi olduğunu düşünüyorum. İçerik yelpazesinin geniş tutulması da toplantı organizatörlerinin bakış açısını ve kalitesini gösteriyor. Teşekkürler...”

“Toplantı zengin sunum içeriğiyle oldukça başarılı geçti.”

 


Basın Bülteni 2014

indirmek için tıklayınız.

 

Sunumlar

Sunumları www.dhsturkey.com/DHS_2014_SUNUMLAR.zip adresinden indirebilirsiniz.

 

Galeri

DHS Turkey 2014 Videoları için tıklayınız.

DHS Turkey 2014 Fotoğrafları için tıklayınız.